Redakcja magazynu

Magazyn Polski Van tworzą pasjonaci, specjaliści, technicy, graficy oraz sztab ludzi, którzy dbają o to, aby każde wydane było perfekcyjne.

Magazyn Polski Van wydawany jest przez Wydawnictwo Forum Media Polska, oddział międzynarodowego giganta wydawniczego Forum Media GmbH z siedzibą niedaleko Monachium. W ramach struktur Wydawnictwa Forum Media Polska produkowanych jest 10 pełnowartościowych, 100 stronicowych, wydań magazynu Flota rocznie oraz kilka suplementów tematycznych docierających do mocno sprofilowanych grup odbiorców (Flota PREMIUM, Flota Samochody Użytkowe i Specjalistyczne, Flota Kobieca, MŚP Biznes, Almanach Fleet Managera czy Przewodnik Fleet Managera).

Za każdym razem przy projekcie pracuje kilkanaście osób dbających o jakość publikowanych materiałów oraz sprawujących pieczę nad graficzną i dystrybucyjno-promocyjną warstwą działań. Magazyn Flota ukazuje się w nakładzie 18 000 egzemplarzy i jest tytułem o zasięgu ogólnopolskim. Tytuł jest również platformą do powstawania innowacyjnych, świeżych i dobrze zaprojektowanych projektów flotowych.

Magazyn Flota jest twórcą najbardziej wpływowego konkursu flotowego w kraju – Plebiscytu Fleet Awards Polska, który od ponad dekady wyznacza trendy dla polskiego fleet managementu. Flota to pomysłodawca i realizator tak wielkich i rozbudowanych przedsięwzięć jak: Kobieca Flota, Ekspert Flotowy, Praktyczna Akademia Forda, Flota Dostawcza, Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów, Laboratorium Floty, Narodowy Kongres Bezpieczeństwa. Patronujemy najlepszym wydarzeniom branżowym w kraju i jesteśmy obecni na najbardziej liczących się imprezach targowych w Polsce i Europie.

Magazyn Polski Van jest twórcą najbardziej wpływowego konkursu flotowego w kraju – Plebiscytu Fleet Awards Polska, który od ponad dekady wyznacza trendy dla polskiego fleet managementu. Flota to pomysłodawca i realizator tak wielkich i rozbudowanych przedsięwzięć jak: Kobieca Flota, Ekspert Flotowy, Praktyczna Akademia Forda, Flota Dostawcza, Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów, Laboratorium Floty, Narodowy Kongres Bezpieczeństwa. Patronujemy najlepszym wydarzeniom branżowym w kraju i jesteśmy obecni na najbardziej liczących się imprezach targowych w Polsce i Europie.

Paweł Kokot

Redaktor Naczelny

Redaktor prowadzący magazyn Polski Van odpowiedzialna za koordynowanie pracy dziennikarzy, specjalistów publikujących na łamach magazynu Flota, a także zespołu grafików >> redakcja@polskivan.pl;  tel. 61 66 55 797.